ni

NOWOŚĆ – MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI


Masaż całościowy lub częściowy, wykonywany za pomocą bazaltowych kamieni, rozgrzanych do odpowiedniej temperatury. Przeznaczony jest dla osób przemęczonych, gdyż rozluźnia napięte mięśnie i stawy, a także neutralizuje negatywną energię. Dzięki temu już w trakcie zabiegu pacjent odzyskuje dobre samopoczucie i równowagę psychiczną. Masaż pozytywie wpływa na cały układ krwionośny i limfatyczny, gdyż ułatwia dopływ krwi oraz zmniejsza jej opór w tętnicach, ułatwiając tym samym pracę serca.

 

Połączenie gorących kamieni bazaltowych z profesjonalnymi technikami masażu, mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu, pozostawiając ciało głęboko zrelaksowane i odprężone. Masaż gorącymi kamieniami pomaga w walce z cellulitem oraz ułatwia oddychanie skóry, dzięki usuwaniu z niej szkodliwych toksyn.

 

Czas trwania: 60 min     Cena: 99zł
Czas trwania: 30 min     Cena: 59zł

NOWOŚĆ – KINESIOTAPING


Metoda terapeutyczna, która polega na oklejaniu wybranych części ciała specjalnymi, elastycznymi plastrami. Plastry stworzone są z bawełny i kleju akrylowego. Mają one grubość i ciężar zbliżony do skóry i podobnie jak ona są dość rozciągliwe. Ponadto przepuszczają powietrze i są wodoodporne. Plastry można nosić od kilku dni do kilku tygodni lub do momentu odklejenia się plastra.

 

Naklejona taśma delikatnie unosi skórę i zwiększa w ten sposób przestrzeń, jaka tworzy się między nią a mięśniami – właśnie ten efekt jest kluczowy dla działania kinesiotapingu. Odpowiednie naklejenie plastra, poprzez redukcję napięcia na receptory skórne, ma również wpływ na odczuwanie bólu.

 

Wskazania do kinesiotapingu: ból, nadwyrężone i napięte mięśnie, zapobieganie kontuzjom, skurcze, problemy z krążeniem, zmarszczki, rozstępy.

 

Cena: 30,00zł (oklejanie + taśma)
Cena NZOZ: 23,00zł (oklejanie + taśma)

Cena: 20,00zł (oklejanie taśmami pacjenta)
Cena NZOZ: 15,00zł (oklejanie taśmami pacjenta)

 

Drenaż limfatyczny aparatem Lymphastim EASY (brzuch, uda, pośladki, łydki).


Jest to masaż pneumatyczny (presoterapia), działający na zasadzie przerywanego ucisku. Wykorzystuje przesuwającą się falę uciskową wspomagając kompresyjny drenaż limfatyczny.

Przez 30 minut zabiegu masowane są brzuch, pośladki, uda, łydki. W naszym ośrodku wykorzystujemy urządzenie Lymphastim EASY do zwalczania cellulitu i obrzęku tłuszczowego z wyraźnymi wynikami (przy serii 10-20 zabiegów spadek z obwodów do 5 cm). Ponadto zabieg ma działanie detoksykacyjne.

Działanie urządzenia Lymphastim EASY jest również zalecane w następujących schorzeniach:

 • niewydolność żylna (żylaki) oraz choroba niedokrwienna KKD,
 • zespół cieśni nadgarstka,
 • neuropatie i neuralgie,
 • sinice kończyn,
 • przewlekłe obrzęki,
 • dna moczanowa,
 • zespół ciężkich nóg.

Dodatkowo jest możliwość masowania jednej kończyny dolnej lub górnej w zależności od jednostki chorobowej (np. obrzęki pooperacyjne). Pneumatyczny masaż uciskowy jest odbierany przez pacjentów pozytywnie, jako bardzo przyjemny zabieg.

Czas trwania: 30 min     Cena: 60zł     Cena NZOZ: 47zł

 

Bodyshaper to aparat do wykonywania masażu uciskowego w połączeniu z działaniem ultradźwięków i promieniowania elektromagnetycznego IR.

Rodzaje wykonywanych zabiegów:

Leczniczy drenaż limfatyczny – rozwiązuje problem ciężkich opuchniętych nóg, usprawnia krążenie, pomoaga zapobiegać schodzeniom jak akrzepica żył głębokich

Odchudzający masaż uciskowy – usuwa zastoje limfatyczne, dzięki czemu niweluje obrzęk i usprawnia krążenie, przez co proces odchudzania jest bardziej efektywny

Antycellulitowy masaż presoterapeutyczny – wspomaga usuwanie cellulit

Kompleksowe działanie bodyshapera wspomaga:

 • rozbicie  tkanki tłuszczowej
 • ujędrnienie i wygładzenie skóry
 • usuwanie toksyn

Czas trwania: 45 min  całościowy          Cena: 80 zł    Cena NZOZ: 65 zł 

Czas trwania: 20 min  częściowy           Cena: 50 zł    Cena NZOZ: 40 zł 

 

Aquavibron , to aparat do wykonywania masażu wibracyjnego w środowisku wodnym i na sucho.

Posiada szerokie zastosowaniowe w  wielu jednostkach chorobowych

 • zhoroby układu krążenia
 • choroby przewodu pokarmowego
 • chorobach układu oddechowego
 • onkologia
 • stomatologia

Czas trwania: 10 min     Cena: 20 zł     Cena NZOZ: 16 zł 

Drenaż limfatyczny aparatem Lymphastim EASY (kończyna dolna)


Czas trwania: 30 min    

Cena: 40zł     Cena NZOZ: 31zł

 

Drenaż limfatyczny aparatem Lymphastim EASY (kończyna górna)


Szczególnie polecana dla kobiet po masktektomii.

Czas trwania: 30 min    

Cena: 40zł / Cena NZOZ: 31zł

 

Masaż klasyczny


Pobudza krążenie krwi i limfy, zmniejsza wzmożone napięcie mięśniowe, poprawia ruchomość stawów oraz elastyczność skóry.

 

Masaż klasyczny częściowy


Do masażu częściowego zaliczamy: masaż całych pleców, masaż danego odcinka kręgosłupa lub masaż kończyn.

Czas trwania: 15 minut

Cena: 40zł / Cena NZOZ: 30zł

 

 

Masaż klasyczny całościowy


Obejmuje: plecy, kończyny górne oraz dolne, brzuch

Czas trwania: 45 minut

Cena: 80zł / Cena NZOZ: 65zł

 

 

Masaż relaksacyjny


Rozluźnia organizm, poprawia elastyczność skóry, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Czas trwania: 25 minut

Cena: 50zł / Cena NZOZ: 40zł

 

 

Bańka Chińska


Do każdego masażu jest możliwość dodania elementu bańki chińskiej.

Masaż bańką doskonale sprawdza się jako zabieg antycellulitowy, ujędrniający i modelujący sylwetkę. Znajduje się w czołówce najskuteczniejszych nieinwazyjnych zabiegów redukujących cellulit i nadmierną tkankę tłuszczową. Podczas masażu wykorzystuje się koliste i podłużne ruchy kierowane ku węzłom chłonnym. W tym czasie dochodzi do intensywnego przekrwienia i znacznej poprawy kondycji skóry, a także są usuwane zbędne produkty przemiany materii i toksyny.

Masaż 15 minut z elementami bańki : 55zł / NZOZ: 41,50zł

Masaż 25 minut z elementami bańki: 65zł/ NZOZ: 51,50zł

Masaż 45 minut z elementami bańki: 95zł/ NZOZ: 76,50zł

 

 

Bicze szkockie


Jest to natrysk o zmiennej temperaturze i zmiennym strumieniu wody. Celem zabiegu jest pobudzenie krążenia, poprawienie ukrwienia skóry, hartowanie oraz zbicie nadmiaru tkanki tłuszczowej, wygładzanie, ujędrnianie skóry.

Czas trwania: 10 minut.    

Cena: 25zł / Cena NZOZ: 20zł

 

Masaż kończyn górnych lub dolnych (wirówki)

 • może być z dodatkiem soli jodowo- bromowej

Zabiegi te są formą masażu podwodnego kończyn górnych i dolnych. Wzburzony ruch wody wywołuje przekrwienie, zmniejsza obrzęk i zastój krwi żylnej, działając przy tym przeciwbólowo i rozluźniająco. Dodatek soli jodowo-bromowej działa pozytywnie w schorzeniach neurologicznych i reumatologicznych.

Czas trwania: 10 minut.    

Cena: 20zł  / Cena NZOZ: 16zł

 

Kąpiel jodowo-bromowa (wirówka z dodatkiem soli) :

Czas trwania: 10 minut      

Cena:25zł / Cena NZOZ: 20zł

 

Kąpiel algowo-termalna


Dwuosobowa wanna z hydromasażem z dodatkiem soli algowo-termalnej – relaksuje, rozluźnia, nawilża i odżywia. Wspomaga leczenie dolegliwości reumatycznych, neurologicznych, laryngologicznych oraz dróg oddechowych

Czas trwania: 15 minut.    

Cena: 25zł / Cena NZOZ: 20zł

 

Masaż podwodny


Osoba wykonująca tego rodzaju masaż sama operuje dyszą, co umożliwia łatwą regulację siły natrysku i kierowania go na wybrane części ciała pacjenta. Zabieg poprawia ukrwienie i wspomaga przepływ chłonki. Podczas masażu podwodnego pacjent jest całkowicie (oprócz głowy) zanurzony w wodzie, więc bardzo łatwo mu rozluźnić mięśnie.

Czas 10min    

Cena: 25zł / Cena NZOZ: 20zł

 

Basen

Wymiary 12,5m x 7m, zarówno do ćwiczeń jak i swobodnego pływania o głębokości 1,40m na całej długości. Wyposażony w barierki do ćwiczeń, deski i pianki do ćwiczeń. Zejście do basenu po schodkach z poręczą, dodatkowo wyposażony w windę dla osób niepełnosprawnych.


Czas: 60 min      

Cena: 15zł (dorośli)     7,5 zł (dzieci)     

Cena NZOZ: 12zł (dorośli)    6 zł (dzieci)

UGUL


Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego do wykonywania ćwiczeń czynnych w odciążeniu, w odciążeniu z oporem, ćwiczeń samo wspomagających

Cena: 8zł / Cena NZOZ: 6zł

 

Gimnastyka indywidualna na sali gimnastycznej


Jest prowadzona przez terapeutę, dobrana do potrzeb i możliwości pacjenta. Prowadzone są ćwiczenia bierne, czynne, wspomagane z użyciem sprzętu specjalistycznego.

Czas trwania: 30 minut.     

Cena: 30zł / Cena NZOZ: 25zł

 

Gimnastyka grupowa na sali gimnastycznej


Jest to gimnastyka ogólnousprawniająca. Ma na celu poprawienie sprawności fizycznej, osiągnięcie rozluźnienia lub zwiększenie siły mięśniowej, zwiększenie ruchu w stawach, przywrócenie lub poprawę czynności ruchu. Ćwiczenia oddziaływują na cały organizm, zwiększając wydolność i sprawność układu oddechowego i krążenia

Czas trwania: 30 minut.    

Cena: 10zł / Cena NZOZ: 8zł

 

Gimnastyka indywidualna na basenie


Gimnastyka przewidziana dla osób ze znacznymi problemami w obrębie narządu ruchu. Indywidualnie dobierana do potrzeb pacjenta.

Czas: 30 min

Cena: 40zł / Cena NZOZ: 30zł

 

Gimnastyka grupowa na basenie


Jest to jedna z najbezpieczniejszych form aktywności fizycznej, ryzyko kontuzji jest minimalne, dlatego zajęcia w wodzie wskazane są dla wszystkich. Zajęcia grupowe znacznie lepiej motywują do wysiłku fizycznego. Gimnastyka trwa 30 min, prowadzi ją wykwalifikowany rehabilitant.

Czas: 30 min    

Cena: 12zł / Cena NZOZ: 10zł

Lampa Sollux


Lampa emitująca promieniowanie podczerwone, powodująca rozgrzewanie naświetlonej okolicy. Dzięki ogrzewaniu uzyskuje się miejscową poprawę ukrwienia oraz pobudzenia przez to procesów metabolicznych. Lampa ma działanie przeciwbólowe, zmniejsza napięcie mięśniowe. Stosowana jest w leczeniu zapalenia stawów, skóry, tkanek miękkich oraz w nerwobólach.

Czas trwania: 10 minut.    

Cena: 10 zł / Cena NZOZ: 8 zł

 

Bioptron


Lampa emitująca światło, które pozytywnie wpływa na ludzki organizm, powodując jego biostymulację, wzmacniając przy tym jego funkcje obronne. Dzięki zastosowaniu lampy Bioptron można leczyć wszelkiego rodzaju bóle, problemy skórne, schorzenia reumatyczne, alergie, zaburzenia snu, depresje, przeziębienia oraz trudno gojące się rany.

Czas trwania: 10 minut.    

Cena: 18zł / Cena NZOZ: 15zł

Hydromasaż – wanna duża


Wanna przystosowana jest do 3-4 osób i wyposażona w trzy sekwencje masażu kręgosłupa (szyjnego, piersiowego i lędźwiowego). Dodatkowe dysze u spodu wanny wykonują masaż KKD, pośladków.

Czas trwania: 15 minut.    

Cena: 15zł / Cena NZOZ: 10zł

 

Sauna sucha


Kilkunastominutowy seans w pomieszczeniu nagrzanym nawet do 100oC, rozgrzewa naszą skórę do ok. 42oC, a temperaturę całego ciała podnosi o 1 stopień. Ten proces zwiększa naszą odporność, hartuje, poprawia samopoczucie i niweluje zmęczenie związane z intensywnym wysiłkiem fizycznym. Bezpośrednio po seansie ochładzamy ciało zimnym prysznicem.

Sauna przeznaczona dla max. 4 osób

Czas: 60 min      

Cena: 50zł

 

Sauna parowa z aromatem


Gorąca para unosząca się w saunie sprzyja odprężeniu całego ciała, przyśpiesza przemianę materii, zwiększa elastyczność i jędrność skóry. Wilgotność powietrza osiąga 100%, temperatura uchwycona jest w granicy 50oC – 70oC.

Z sauny mogą korzystać jednorazowo max.4 osoby

Czas: 60 min    

Cena: 50zł

 

Sauna promieniowa


Działanie sauny Infared jest lecznicze i rehabilitacyjne polegające na tym, że ponad 80% perytrującej nasze ciało przekształca się w ciepło, rozgrzewając je „od wewnątrz”. Usprawnia ono krążenie krwi, przemianę materii, odpręża, regeneruje cały organizm. Temperatura w saunie mieści się w granicach 40 oC – 90oC.

Sauna przeznaczona dla max.2 osób

Czas: 60 min   

Cena: 50zł 

 

 

​ ​​